MENU

O Firmie

::Strona główna / O Firmie

Kim jesteśmy?


Firma eLdrim jest profesjonalną firmą zajmującą się projektowaniem i produkcją urządzeń elektronicznych. Specjalizujemy się w układach zdalnego sterowania do bram przesuwnych, garażowych, rolet, nadajników - odbiorników radiowych oraz elektroniki użytkowej.

Firma powstała w 1989 roku zatrudnia wykwalifikowaną kadrę inżynierów, programistów i technologów. Posiadamy nowoczesny park maszyn oraz linie produkcyjną. Dbając o jakość naszych wyrobów do produkcji stosujemy wyłącznie sprawdzone elementy renomowanych firm. Stosowane przez nas oprogramowanie oraz wiedza pracowników pozwala na wyprodukowanie urządzeń zaawansowanych technologicznie, a przy tym prostych w obsłudze.

Wieloletnie doświadczenie, ciągłe doskonalenie oraz nowe rozwiązania w układach sterowań sprawiają, że osiągamy coraz wyższe notowania na rynku elektroniki i uznanie wielu odbiorców. W naszej dotychczasowej działalności sprzedaliśmy kilkadziesiąt tysięcy różnego rodzaju urządzeń, co pokazało, że potrafimy być konkurencją dla największych światowych producentów, a naszymi odbiorcami są najwięksi w Polsce producenci bram. Doświadczenie wyniesione z wieloletniej działalności zaowocowało rozszerzeniem naszej oferty. Znając bardzo dobrze, zarówno układy sterujące jak i rozwiązania mechaniczne oraz ich właściwości, jesteśmy zawsze w stanie wybrać dla naszych klientów rozwiązania optymalne pod względem jakości i ceny.

Rzetelna Firma.jpg            Image

Strona Główna

Nasze produkty

Projektowanie i produkcja urządzeń elektronicznych

Nasza specjalność to układy zdalnego sterowania do bram przesuwnych, garażowych, rolet okiennych, nadajników i odbiorników radiowych oraz elektroniki użytkowej. 

Nasza wykwalifikowana kadrę to przede wszystkim inżynierzy programiści i technolodzy z wieloletnim doświadczeniem. Dzięki temu nasze produkty oraz usługi cieszą się uznaniem klientów.

Automatyka wszystkich typów bram

Automatyka wszystkich typów bram

Odbiorniki i karty radiowe

Odbiorniki i karty radiowe

Nadajniki oraz piloty zdalnego sterowania

Nadajniki oraz piloty zdalnego sterowania

Akcesoria do automatyki oraz odbiorników i pilotów

Akcesoria do automatyki oraz odbiorników i pilotów

Zainteresowany naszą ofertą? Potrzebujesz pomocy w wyborze części?

Skorzystaj z formularza lub zadzwoń do nas! Chętnie pomożemy dobrać najlepsze rozwiązanie!

Zapraszamy do kontaktu


PPHU ELDRIM
Franciszkańska 3, 33-300 Nowy Sącz

Biuro:+48 18 449 08 40
Serwis:+48 18 449 08 49

Biuro:biuro$eldrim.pl
Serwis:serwis$eldrim.pl
Zamówienia:zamowienia$eldrim.pl